IP camera LPR HIKVISION iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) 2.8-12 (iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) 2.8-12mm)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.2...2.5
Кут огляду по горизонталі: 114.5°
Кут огляду по вертикалі: 59.3 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Тривожні входи/виходи: 2/2
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1.19A, PoE (802.3at)
Макс. Потужність що споживається: 14.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø144 × 347 мм
Вага: 1950 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/1.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.2...2.5
Кут огляду по горизонталі: 114.5°
Кут огляду по вертикалі: 59.3 °
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Підсвічування, до: 50 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Gigabit Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Відеороз'єми: композитний відеовихід
Тривожні входи/виходи: 2/2
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V/1.19A, PoE (802.3at)
Макс. Потужність що споживається: 14.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø144 × 347 мм
Вага: 1950 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | Directed |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8 - 12 mm |
| Matrix Format | 1/1.8” |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 50 m |
| Protection | IP67 |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.