Fan TITAN TFD-6010HH12C
Розміри: 60×60×10 мм
Швидкість обертання: 4800 об/хв
Потік повітря: 20.18 CFM
Рівень шуму: 36 дБ
Управління швидкістю вентилятора: ні
Роз'єми підключення: 3-pin
Тип підшипника: Ball
Підсвічування: відсутнє
Кількість у комплекті: 1 шт.
Швидкість обертання: 4800 об/хв
Потік повітря: 20.18 CFM
Рівень шуму: 36 дБ
Управління швидкістю вентилятора: ні
Роз'єми підключення: 3-pin
Тип підшипника: Ball
Підсвічування: відсутнє
Кількість у комплекті: 1 шт.
| Highlight color | Not |
| Type of connection connector | 3pin |
| Material | Plastic |
| Number of fans | 1 |
| Fan diameter | 60 mm |
| Air flow | 20.18 CFM |
| The size | 60 x 60 x 10 mm |
| Noise level | 36dB |
| Main characteristics | |
| Type of | Fan |
| Manufacturer | Titan |
| Purpose | For the body |
| Fan size, mm | 60 |
| Fan speed, rpm | 4800 |
| Bearing type | Rolling |
| Maximum noise level, dB | 36 |
| Additionally | |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.