Інше для ВО


Товарів на сторінці:
New!
Заглушка для порту SC Simplex, в п/панель (LW-BCSCS)
Арт: LW-BCSCS
Код: 597198
7 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Обтіскне кільце для ST / FC / SС / MTRJ конекторів, ступ. профіль (1.6-2.0 мм), Cornin (95-400-09-BP26)
Арт: 95-400-09-BP26
Код: 105339
9 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Заглушка для порту ST / FC в п / панель (ADCST)
Арт: ADCST
Код: 126235
9 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Заглушка для порту SC Duplex в п / панель (ADCSCD)
Арт: ADCSCD
Код: 126237
9 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Заглушка для порту SC Simplex, в п/панель (ABSCS)
Арт: ABSCS
Код: 417977
14 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Адаптер LC/LC, MM ОМ 2, Simplex (ADLCMS(FW))
Арт: ADLCMS(FW)
Код: 413188
17 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Адаптер SC/SC SM Simplex (SC/SC(SM)S(DE))
Арт: SC/SC(SM)S(DE)
Код: 413189
17 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Обтіскне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Corning (95-400-12-BP3)
Арт: 95-400-12-BP3
Код: 105336
25 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Планка на 4FC / ST Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4FC-B)
Арт: UA-FPM4FC-B
Код: 121615
27 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Планка на 4SC Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4SCS-B)
Арт: UA-FPM4SCS-B
Код: 121616
27 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Адаптер FC SM з D-обр. фланцем (FC/FC(FW)D)
Арт: FC/FC(FW)D
Код: 413187
27 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Кабельний ввід 2х20мм + 2x25мм до оптічноі патч-панелі LANS, чорний (UA-LANS-4ACEB)
Арт: UA-LANS-4ACEB
Код: 126105
53 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Організатор волокон всередині патч-панелі, Самоклеюча, Corning (LANS-ROUT-GUIDES)
Арт: LANS-ROUT-GUIDES
Код: 126107
195 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Набір гвинтів до каплерів FMP3, 24шт. MOLEX CSP-00030 . MOLEX CSP-00030
Арт: CSP-00030
Код: 461881
216 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB (S-FCS10 (SO))
Арт: S-FCS10(SO)
Код: 117719
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB (S-FCS15 (SO))
Арт: S-FCS15(SO)
Код: 117720
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode FC-FC 20dB (S-FCS20 (SO))
Арт: S-FCS20(SO)
Код: 117721
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode SC-SC 5dB (S-SCS5 (SO))
Арт: S-SCS5(SO)
Код: 117726
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode SC-SC 10dB (S-SCS10 (SO))
Арт: S-SCS10(SO)
Код: 117727
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB (S-SCS15 (SO))
Арт: S-SCS15(SO)
Код: 117728
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode SC-SC 20dB (S-SCS20 (SO))
Арт: S-SCS20(SO)
Код: 117729
266 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Attenuator AtP-XX
Арт: Attenuator AtP-XX
Код: 392520
143 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-FF-SC/UPC-10dB
Арт: ATT-FF-SC/UPC-10dB
Код: 392476
288 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-FF-SC/UPC-15dB
Арт: ATT-FF-SC/UPC-15dB
Код: 392477
288 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-FF-SC/UPC-20dB
Арт: ATT-FF-SC/UPC-20dB
Код: 392478
288 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-FF-SC/UPC-5dB
Арт: ATT-FF-SC/UPC-5dB
Код: 392479
288 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-MF-FC/UPC-10dB
Арт: ATT-MF-FC/UPC-10dB
Код: 392480
327 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-MF-FC/UPC-15dB
Арт: ATT-MF-FC/UPC-15dB
Код: 392481
327 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка
ATT-MF-FC/UPC-20dB
Арт: ATT-MF-FC/UPC-20dB
Код: 392482
327 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Очікується поставка