Інше для ВО


Товарів на сторінці:
Заглушка для порту SC Simplex, в п/панель (LW-BCSCS)
Арт: LW-BCSCS
Код: 597198
7 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Тригер (защіпка) для SC дуплекс (T-SC(SO)) (T-SC(SO))
Арт: T-SC(SO)
Код: 636772
7 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 10 %
Обтіскне кільце для ST / FC / SС / MTRJ конекторів, ступ. профіль (1.6-2.0 мм), Cornin (95-400-09-BP26)
Арт: 95-400-09-BP26
Код: 105339
9 ₴ 10 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 10 %
Заглушка для порту ST / FC в п / панель (ADCST)
Арт: ADCST
Код: 126235
9 ₴ 10 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Заглушка для порту SC Duplex в п / панель (ADCSCD)
- 10 %
Заглушка для порту SC Duplex в п / панель (ADCSCD)
Арт: ADCSCD
Код: 126237
9 ₴ 10 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 6 %
Адаптер LC/LC, MM ОМ 2, Simplex (ADLCMS(FW))
Арт: ADLCMS(FW)
Код: 413188
17 ₴ 18 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 7 %
Обтіскне кільце для LС конекторів (3.0 мм), Corning (95-400-12-BP3)
Арт: 95-400-12-BP3
Код: 105336
26 ₴ 28 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 4 %
Планка на 4FC / ST Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4FC-B)
Арт: UA-FPM4FC-B
Код: 121615
27 ₴ 28 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 4 %
Планка на 4SC Simplex адаптера для боксу FOBSM, чорна (UA-FPM4SCS-B)
Арт: UA-FPM4SCS-B
Код: 121616
27 ₴ 28 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 3 %
Адаптер FC SM з D-обр. фланцем (FC/FC(FW)D)
Арт: FC/FC(FW)D
Код: 413187
28 ₴ 29 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Кабельний ввід 2х20мм + 2x25мм до оптічноі патч-панелі LANS, чорний (UA-LANS-4ACEB)
- 4 %
Кабельний ввід 2х20мм + 2x25мм до оптічноі патч-панелі LANS, чорний (UA-LANS-4ACEB)
Арт: UA-LANS-4ACEB
Код: 126105
53 ₴ 55 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 5 %
Набір гвинтів до каплерів FMP3, 24шт. MOLEX CSP-00030 . MOLEX CSP-00030
Арт: CSP-00030
Код: 461881
116 ₴ 122 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 1 %
Заглушка SC, комплект 6 шт (AFR-00173)
Арт: AFR-00173
Код: 145179
187 ₴ 188 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Організатор волокон всередині патч-панелі, Самоклеюча, Corning (LANS-ROUT-GUIDES)
- 5 %
Організатор волокон всередині патч-панелі, Самоклеюча, Corning (LANS-ROUT-GUIDES)
Арт: LANS-ROUT-GUIDES
Код: 126107
200 ₴ 211 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB (S-FCS10 (SO))
- 100 %
Атенюатор singlemode FC-FC 10dB (S-FCS10 (SO))
Арт: S-FCS10(SO)
Код: 117719
0
В наявності
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB (S-FCS15 (SO))
- 100 %
Атенюатор singlemode FC-FC 15dB (S-FCS15 (SO))
Арт: S-FCS15(SO)
Код: 117720
0
В наявності
- 100 %
Атенюатор singlemode FC-FC 20dB (S-FCS20 (SO))
Арт: S-FCS20(SO)
Код: 117721
0
В наявності
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB (S-SCS15 (SO))
- 100 %
Атенюатор singlemode SC-SC 15dB (S-SCS15 (SO))
Арт: S-SCS15(SO)
Код: 117728
0
В наявності
- 100 %
Атенюатор singlemode SC-SC 20dB (S-SCS20 (SO))
Арт: S-SCS20(SO)
Код: 117729
0
В наявності
Вставка - атенюатор 2-15 dB для оптичних приймачів серії GA82, GA83 (Attenuator AtP-XX)
Арт: Attenuator AtP-XX
Код: 392520
146 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 1 %
Вставка - вихідний дільник для оптичних приймачів серії GA81, GA82, GA83, підсилювачів DA (FP-204)
Арт: FP-204
Код: 648372
156 ₴ 157 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
Вставка – фіксир. еквалайзер 6-15дБ для оптичних приймачів серії GA81, GA82, GA83 (EQ-XXdB)
Арт: EQ-XXdB
Код: 648371
158 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 0.3 %
Оптичний атенюатор Female-Female (розетка-розетка) для конекторів SC/UPC, (ATT-FF-SC/UPC-10dB)
Арт: ATT-FF-SC/UPC-10dB
Код: 392476
294 ₴ 295 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 0.3 %
Оптичний атенюатор Female-Female (розетка-розетка) для конекторів SC/UPC, (ATT-FF-SC/UPC-15dB)
Арт: ATT-FF-SC/UPC-15dB
Код: 392477
294 ₴ 295 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 0.3 %
Оптичний атенюатор Female-Female (розетка-розетка) для конекторів SC/UPC, (ATT-FF-SC/UPC-20dB)
Арт: ATT-FF-SC/UPC-20dB
Код: 392478
294 ₴ 295 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 0.3 %
Оптичний атенюатор Female-Female (розетка-розетка) для конекторів SC/UPC, вн (ATT-FF-SC/UPC-5dB)
Арт: ATT-FF-SC/UPC-5dB
Код: 392479
294 ₴ 295 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 0.3 %
Оптичний атенюатор Male-Female (вилка розетка) FC/UPC, для волокна SM, загас (ATT-MF-FC/UPC-10dB)
Арт: ATT-MF-FC/UPC-10dB
Код: 392480
334 ₴ 335 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка
- 0.3 %
Оптичний атенюатор Male-Female (вилка-розетка) для конекторів FC/UPC, (ATT-MF-FC/UPC-15dB)
Арт: ATT-MF-FC/UPC-15dB
Код: 392481
334 ₴ 335 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
Очікується поставка