SFP-модулі для комутаторів

SFP-приймачі для зв'язку пристроїв по оптоколоконному мережному інтерфейсу. Для комутатора, оснащеного відповідними роз'ємами, користувач може підібрати та встановити той модуль, який оптимально підходить під вимоги конкретного завдання: швидкість з'єднання, дальність передачі даних, тип оптоволокна .


Товарів на сторінці:
Кабель QNap CAB-DAC50M-SFPP
Арт: CAB-DAC50M-SFPP
Код: 359685
1 872 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Модуль SFP SFPd-1SM-1310nm-40LC FoxGate
Арт: SFPd-1SM-1310nm-40LC
Код: 345227
2 087 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд QNap CAB-DAC30M-SFPP
Арт: CAB-DAC30M-SFPP
Код: 359684
4 446 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Кабель QNap CAB-DAC15M-SFPP

ПРОДАНО
Кабель QNap CAB-DAC15M-SFPP
Арт: CAB-DAC15M-SFPP
Код: 359683
468 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний