Медіаконвертери


Товарів на сторінці:
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC311A-2
- 100 %
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC311A-2
Арт: TL-FC311A-2
Код: 387735
0
В наявності
Комутатор мережевий Ubiquiti UF-LOCO
- 5 %
Комутатор мережевий Ubiquiti UF-LOCO
Арт: UF-LOCO
Код: 375483
2 320 ₴ 2 446 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20B
- 3 %
Медиаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20B
Арт: Optolink1M-FE-20B
Код: 356357
347 ₴ 358 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвертор Yoso B (IC+113), 1550 WDM одноволоконний Full/Half, SC 25 km Full/Half, SC 25 km
- 5 %
Медіаконвертор Yoso B (IC+113), 1550 WDM одноволоконний Full/Half, SC 25 km Full/Half, SC 25 km
Арт: Yoso B (IC+113)
Код: 652624
341 ₴ 358 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX, SM, 1550nm, SC/PC, 20км (MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
Арт: MC-D-0,1-1SM-1550nm-20
Код: 239170
376 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 902W-FE-20-T (RCI902W-FE-20-T)
Арт: RCI902W-FE-20-T
Код: 340686
381 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RCI RCI902W-FE-20-R
Арт: RCI902W-FE-20-R
Код: 340687
381 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер STEP4NET MC-D-0 1310NM (MC-D-0,1-1SM-1310nm-20)
Арт: MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Код: 238324
397 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвертор Yoso A (IC+113), 1310 WDM одноволоконний Full/Half, SC 25 km (1310 WDM(IC+113))
- 5 %
Медіаконвертор Yoso A (IC+113), 1310 WDM одноволоконний Full/Half, SC 25 km (1310 WDM(IC+113))
Арт: 1310 WDM(IC+113)
Код: 462355
443 ₴ 466 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RAYBRIDGE AFT-9000S
Арт: AFT-9000S
Код: 210707
504 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
- 5 %
Медіаконвертор 10/ 100 / 1000BASE-T SFP Slot 1000Base-SX / LX External Power Supply AC220V (X1S)
Арт: X1S
Код: 211111
495 ₴ 520 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Арт: EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Код: 288074
528 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20
- 4 %
MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20
Арт: MCm-Q-0,1-1SM-1310nm-20
Код: 377139
562 ₴ 588 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)
- 2 %
Медиаконвертер RCI 1G, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm standart size metal case (RCI502W-GE-20-B)
Арт: RCI502W-GE-20-B
Код: 395053
596 ₴ 609 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер RCI RCI502W-GE-20-A 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case RCI RCI502W-GE-20-A 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case
- 2 %
Медіаконвертер RCI RCI502W-GE-20-A 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case RCI RCI502W-GE-20-A 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case
Арт: RCI502W-GE-20-A
Код: 395052
597 ₴ 610 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-G)
- 0.2 %
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-G)
Арт: RCI300S-G
Код: 355242
609 ₴ 610 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
- 3 %
Медиаконвертер RCI 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case (RCI300S-GL)
Арт: RCI300S-GL
Код: 355268
617 ₴ 634 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE-LFP
- 9 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Арт: EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Код: 309863
662 ₴ 725 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер MC11A-20 Mercury A (IC+113), 1310 WDM одноволоконний Full/ Half duplex
- 5 %
Медіаконвертер MC11A-20 Mercury A (IC+113), 1310 WDM одноволоконний Full/ Half duplex
Арт: MC11A-20
Код: 370646
642 ₴ 674 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер MC11B-20 Mercury В (IC+113), 1550 WDM одноволоконний Full/ Half duplex , S
- 5 %
Медіаконвертер MC11B-20 Mercury В (IC+113), 1550 WDM одноволоконний Full/ Half duplex , S
Арт: MC11B-20
Код: 370647
642 ₴ 674 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
- 4 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Арт: EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Код: 339018
693 ₴ 724 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
- 4 %
Медиаконвертер FOXGATE EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Арт: EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Код: 339019
693 ₴ 724 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвектор (1550TX&1310RX, 10/100, 20км) SC) Telstream TelStream MC-118/520SC
Арт: MC-118/520SC
Код: 710621
730 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності
Медіаконвектор (1310TX&1550RX, 10/100, 20км) SC) Telstream TelStream MC-118/320SC
Арт: MC-118/320SC
Код: 710622
730 ₴ (в т.ч. ПДВ 20%)
0
В наявності