Медіаконвертери


Товарів на сторінці:
Медиаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-R)
Арт: RCI902W-FE-20-R
Код: 340687
419 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T)
Арт: RCI902W-FE-20-T
Код: 340686
334 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20A (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, stan
Арт: Optolink1M-FE-20A
Код: 356356
410 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20B (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1550nm, stan
Арт: Optolink1M-FE-20B
Код: 356357
410 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FoxGate 10/ 100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/ PC, 20 к (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20)
Арт: EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Код: 288074
528 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Арт: EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Код: 290979
532 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FoxGate EC-B-0.1-1SM-1310nm-20 LFP
Арт: EC-B-0.1-1SM-1310nm-20 LFP
Код: 312367
532 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер Yoso 1550 WDM/14872
New!
Медиаконвертер Yoso 1550 WDM/14872
Арт: 1550 WDM/14872
Код: 462352
615 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FoxGate EC-B-0.1-1SM-1550nm-20 LFP
Арт: EC-B-0.1-1SM-1550nm-20 LFP
Код: 312368
570 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC111A-20
Арт: TL-FC111A-20
Код: 387733
633 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC111B-20
Арт: TL-FC111B-20
Код: 387734
633 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер RCI RCI502W-GE-20-A 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case RCI RCI502W-GE-20-A 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case
Арт: RCI502W-GE-20-A
Код: 395052
723 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер RCI RCI502W-GE-20-B 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case RCI RCI502W-GE-20-B 1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case
Арт: RCI502W-GE-20-B
Код: 395053
723 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FOXGATE EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Арт: EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Код: 309863
736 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Арт: EC-Q-1G-1SM-1310nm-20
Код: 339018
689 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер Mercury MCG11A-3 А (IC + 175), 1310 WDM, 10M / 100M / 1000M, (0 + 70 ° C), 20km + блок живлення
Арт: MCG11A-3
Код: 379128
761 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Арт: EC-Q-1G-1SM-1550nm-20
Код: 339019
767 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медіаконвертер RCI RCI300S-GL (1G, SFP slot, RJ45, standart size metal case)
Арт: RCI300S-GL
Код: 355268
773 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер SFP 10/ 100/ 1000, 5В/ 1A (AFT-9000S)
Арт: AFT-9000S
Код: 210707
932 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер TP-Link MC220L
- 5 %
Медиаконвертер TP-Link MC220L
Арт: MC220L
Код: 58462
849 грн. 895 грн.
0
В наявності
Медиаконвертер TP-LINK TL-FC311B-2
Арт: TL-FC311B-2
Код: 387737
902 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
netw.a TP-LINK MC111CS 100M WDM Fiber Converter
Арт: MC111CS
Код: 53841
966 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Netw.a TP-LINK MC112CS 100M WDM Fiber Converter Одномодовий медіаконвертор з 10/100 RJ45
- 5 %
Netw.a TP-LINK MC112CS 100M WDM Fiber Converter Одномодовий медіаконвертор з 10/100 RJ45
Арт: MC112CS
Код: 33681
999 грн. 1 053 грн.
0
В наявності
Гігабітний WDM медіаконвертер TP-Link, TL-FC311A-2 0 TP-LINK TL-FC311A-20 TP-Link, TL-FC311A-2 0 TP-LINK TL-FC311A-20
Арт: TL-FC311A-20
Код: 387736
1 086 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер TP-Link MC110CS
Арт: MC110
Код: 44992
1 226 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер Mikrotik RBFTC11
Арт: RBFTC11
Код: 126450
1 591 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер DMC-F20SC-BXD / A1A
Арт: DMC-F20SC-BXD/A1A
Код: 80516
1 460 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медиаконвертер UTEPO UOF7301E-POE
Арт: UOF7301E-POE
Код: 304337
1 703 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медiаконвертер D-Link DMC-G02SC 1xGE, 1x1000BaseSX, MM Fiber (550м , SC)
Арт: DMC-G02SC
Код: 383000
1 805 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Медіаконвертор POE, FT-1G1EPS-20, SC 20km, Fast Ethernet 10/100/1000 Мбіт / с, 48В , 2 (BLY-1G1EFEP)
Арт: BLY-1G1EFEP
Код: 364153
1 878 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності