Пігтейли

PDF Fusion

ПЗ для створення PDF

  • Підтримує більше 100 форматів файлів
  • Об'єднує кілька файлів у єдиний документ
  • Створює PDF-файли з будь-якої програми
  • Зберігає файли у форматах PDF, PDF/A, XPS та DOC

Вичерпний набір інструментів для роботи з PDF-файлами

Corel® PDF Fusion™ дозволяє легко та швидко об'єднувати, редагувати та створювати PDF-файли. Відкривайте більше 100 форматів файлів лише простим перетягуванням їх на екран привітання. Поєднуйте сторінки з різних матеріалів, включаючи документи, таблиці та презентації, в єдиний PDF-файл для зручного обміну з іншими користувачами. Додайте новий текст, закладки та коментарі. Конвертуйте файли у формати PDF, PDF/A, XPS та DOC одним клацанням миші.

  • З підтримкою функції перегляду більше 100 форматів файлів відпадає необхідність придбання додаткового програмного забезпечення
  • Просте рішення для створення та редагування файлів PDF
  • Об'єднання різних документів у єдиний PDF-файл простим перетягуванням їх у робоче поле
  • Зручні засоби повторного використання контенту допоможуть заощадити час та зусилля
  • < li>Обмінюйтесь файлами з іншими користувачами шляхом конвертації їх у формати PDF, PDF/A, XPS або Microsoft Word

Товарів на сторінці:
ВО кабель пігтейловий V-G62,5 / 125/900 Infinicor 300, TB GE, MM (LCXLI2-MX001-H700-BU)
Арт: LCXLI2-MX001-H700-BU
Код: 117596
18 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC
Код: 413632
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip,волокно Corning SMF28e (PG-1.5LC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5LC(SM)(ON)ЕC
Код: 413633
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1SC(SM)(ON)Е) )
Арт: PG-1SC(SM)(ON)Е
Код: 438490
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1 m, SM, Easy strip,волокно Corning SMF28e (PG-1LC(SM)(ON)Е) )
Арт: PG-1LC(SM)(ON)Е
Код: 438945
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PGA-1.5SC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PGA-1.5SC(SM)(ON)ЕC
Код: 413394
37 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1.5ST(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5ST(SM)(ON)ЕC
Код: 413543
50 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1.5FC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5FC(SM)(ON)ЕC
Код: 413599
50 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл оптичний RCI PGTL-SC / PC-0.9мм, 1.5м (PGTL-SC / PC-09-1.5)
Арт: PGTL-SC/PC-09-1.5
Код: 355860
53 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Optolink SC / UPC-0.9мм, 1.5м (G.657A)
Арт: SC/UPC-0.9мм, 1.5м
Код: 370177
53 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл оптичний SC / UPC діаметр 0,8 mm 1.5 м, 5 штук в упаковці, ціна за 1 шт (16593)
Арт: 16593
Код: 383558
55 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip (PGA-1.5SC(SM)(SO)Е) )
Арт: PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Код: 413639
53 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/APC 1.5 m, SM, Easy strip (PGA-1.5FC(SM)(SO)Е) )
Арт: PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Код: 413640
55 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Арт: LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Код: 452162
67 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл OptoLink SC / APC-0.9мм, 1.5м (G.657A)
Арт: SC/APC-0.9мм, 1.5м
Код: 370176
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Corning 005401R4Z31001M
Арт: 005401R4Z31001M
Код: 105183
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний пігтейл OFP-SC / UPC-1,5
Арт: OFP-SC/UPC-1,5
Код: 240271
70 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл оптичний RCI PGTL-SC / APC-0.9мм, 1.5м (PGTL-SC / APC-09-1.5)
Арт: PGTL-SC/APC-09-1.5
Код: 355859
62 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Арт: FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Код: 452163
77 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5SC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Код: 413540
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5LC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5LC(MM)(ON)Е
Код: 413541
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1LC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1LC(MM)(ON)Е
Код: 438641
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5ST(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5ST(MM)(ON)Е
Код: 413542
90 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5FC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5FC(MM)(ON)Е
Код: 426088
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip (PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Код: 413380
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip (PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Код: 427691
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
New!
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip PG-1.5FC(SM)(AD)Е
Арт: PG-1.5FC(SM)(AD)Е
Код: 463095
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC / UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5LC (MM) (FW) Е)
Арт: PG-1.5LC(MM)(FW)Е
Код: 155237
147 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µ,m,LSZH, 2 м, Corning (F000201G1Z09002M) , Corning (F000201G1Z09002M)
Арт: F000201G1Z09002M
Код: 428067
173 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності