Пігтейли


Товарів на сторінці:
ВО кабель пігтейловий V-G62,5 / 125/900 Infinicor 300, TB GE, MM (LCXLI2-MX001-H700-BU)
Арт: LCXLI2-MX001-H700-BU
Код: 117596
18 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5SC(SM)(ON)ЕC
Код: 413632
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip,волокно Corning SMF28e (PG-1.5LC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5LC(SM)(ON)ЕC
Код: 413633
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1SC(SM)(ON)Е) )
Арт: PG-1SC(SM)(ON)Е
Код: 438490
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1 m, SM, Easy strip,волокно Corning SMF28e (PG-1LC(SM)(ON)Е) )
Арт: PG-1LC(SM)(ON)Е
Код: 438945
33 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PGA-1.5SC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PGA-1.5SC(SM)(ON)ЕC
Код: 413394
37 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1.5ST(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5ST(SM)(ON)ЕC
Код: 413543
50 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e (PG-1.5FC(SM)(ON)ЕC) C)
Арт: PG-1.5FC(SM)(ON)ЕC
Код: 413599
50 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл оптичний RCI PGTL-SC / PC-0.9мм, 1.5м (PGTL-SC / PC-09-1.5)
Арт: PGTL-SC/PC-09-1.5
Код: 355860
55 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip (PGA-1.5SC(SM)(SO)Е) )
Арт: PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Код: 413639
53 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл оптичний RCI PGTL-SC / APC-0.9мм, 1.5м (PGTL-SC / APC-09-1.5)
Арт: PGTL-SC/APC-09-1.5
Код: 355859
57 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Optolink SC / UPC-0.9мм, 1.5м (G.657A)
Арт: SC/UPC-0.9мм, 1.5м
Код: 370177
57 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/APC 1.5 m, SM, Easy strip (PGA-1.5FC(SM)(SO)Е) )
Арт: PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Код: 413640
55 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Abee LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Арт: LC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Код: 452162
58 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл оптичний RCI PGTL-LC / PC-0,9 мм, 1,5 (PGTL-LC / PC- 0,9-1,5)
Арт: PGTL-LC/PC- 0,9-1,5
Код: 355861
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл OptoLink SC / APC-0.9мм, 1.5м (G.657A)
Арт: SC/APC-0.9мм, 1.5м
Код: 370176
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Corning 005401R4Z31001M
Арт: 005401R4Z31001M
Код: 105183
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Арт: FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Код: 452163
68 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5SC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Код: 413540
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5LC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5LC(MM)(ON)Е
Код: 413541
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1LC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1LC(MM)(ON)Е
Код: 438641
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5ST(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5ST(MM)(ON)Е
Код: 413542
90 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip (PG-1.5FC(MM)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5FC(MM)(ON)Е
Код: 426088
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip (PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Код: 413380
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip (PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е) )
Арт: PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Код: 427691
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Пігтейл FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip PG-1.5FC(SM)(AD)Е
Арт: PG-1.5FC(SM)(AD)Е
Код: 463095
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Набір кольорових пігтейлів SC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 4 вол. (Bl,Or,Gn (PG-1.5SC(SM)(ON)E-K4) . (Bl,Or,Gn (PG-1.5SC(SM)(ON)E-K4)
Арт: PG-1.5SC(SM)(ON)E-K4
Код: 413379
173 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µ,m,LSZH, 2 м, Corning (F000201G1Z09002M) , Corning (F000201G1Z09002M)
Арт: F000201G1Z09002M
Код: 428067
173 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 4 вол. (Bl,Or,Gn (PG-1.5LC(SM)(ON)E-K4) . (Bl,Or,Gn (PG-1.5LC(SM)(ON)E-K4)
Арт: PG-1.5LC(SM)(ON)E-K4
Код: 439721
173 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
ВО пігтейл LC/UPC, MM, OM3, Clearcurve®,, 900µ,m, LSZH, 2 м, Corning (F000301T4Z80002M) , Corning (F000301T4Z80002M)
Арт: F000301T4Z80002M
Код: 413277
200 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності