Патч-корди оптоволоконні


Товарів на сторінці:
Зовнішній оптичний патчкорд RCI FTTH PTCH-SC / PC-S (FTTH PTCH-SC / PC-SC / PC-3 мм, 300м (G657A LSZH))
Арт: FTTH PTCH-SC/PC-SC/PC-3мм, 300м (G657A LSZH)
Код: 355857
1 674 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патч корд Corning LCXLI2-D2001-U720
Арт: LCXLI2-D2001-U720
Код: 117420
24 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд ESERVER SC / UPC-LC / UPC SingleMode, Simplex, 1m (ES-SС -LC/UPC-1-SM-S)
Арт: ES-SС-LC/UPC-1-SM-S
Код: 389363
57 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-150)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-150
Код: 361877
67 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-100)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-100
Код: 361875
69 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-125)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-125
Код: 361876
69 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/ PC-3мм, 1м (симплекс) (PTCH-SC/PC-3-1)
Арт: PTCH-SC/PC-3-1
Код: 355678
69 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд SC / UPC-LC / UPC SingleMode, Simplex, 2m ESERVER (ES-SС -LC/UPC-2-SM-S)
Арт: ES-SС-LC/UPC-2-SM-S
Код: 333256
71 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/ APC-3мм, 1м (симплекс) (PTCH-SC/APC-3-1)
Арт: PTCH-SC/APC-3-1
Код: 355676
72 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH SC/ APC-SC/ PC-3мм, 1м (симплекс) (PTCH SC/APC-SC/PC-3-1)
Арт: PTCH SC/APC-SC/PC-3-1
Код: 355683
72 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH SC/ APC-SC/ UPC-3мм, 0.5м (симплекс) (PTCH SC/APC-SC/PC-3-0.5)
Арт: PTCH SC/APC-SC/PC-3-0.5
Код: 355686
73 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/ PC-3мм, 5м (симплекс) (PTCH-SC/PC-3-5)
Арт: PTCH-SC/PC-3-5
Код: 355677
77 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патч корд RCI Patch-cord, FCat 5e0,5m (неекранований, 0,5м, сір (Patch-cord, FTP, Cat 5e,0,5m, grey)
Арт: Patch-cord, FTP, Cat 5e,0,5m, grey
Код: 355672
81 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ UPC, (FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white
Код: 356333
96 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Simplex, 3m Eserver (ES-SС -LC/UPC-3-SM-S)
Арт: ES-SС-LC/UPC-3-SM-S
Код: 426371
97 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ APC, (FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white
Код: 356317
99 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд LC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex (UPC-1LCLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-1LCLC(SM)S(ON)
Код: 399207
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд LC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex, Slim (2 мм ) (UPC-1LCLC(SM)S(ON)S)
Арт: UPC-1LCLC(SM)S(ON)S
Код: 399241
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ UPC-SC/ UPC, (FTTH SC/UPC-SC/UPC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/UPC-SC/UPC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white
Код: 356326
106 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ APC, (FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white
Код: 356318
109 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 1м Simplex (HPC-1SCSC(SM)S(ON))
Арт: HPC-1SCSC(SM)S(ON)
Код: 430681
103 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ UPC, (FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white
Код: 356334
109 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ UPC (FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 10m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 10m (G.657A), LSZH, white
Код: 356335
111 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 2м Simplex (HPC-2SCSC(SM)S(ON))
Арт: HPC-2SCSC(SM)S(ON)
Код: 430682
110 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC / UPC-SC / UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex (UPC-0.25SCSC(MM)S(ON)BK)
Арт: UPC-0.25SCSC(MM)S(ON)BK
Код: 399262
112 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд LC / UPC-LC / UPC SM 3м Simplex (UPC-3LCLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-3LCLC(SM)S(ON)
Код: 399291
112 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI SC/ PC-LC/ PC-3мм, 3м Duplex (PCHD SC/PC-LC/PC-3-3 Duplex)
Арт: PCHD SC/PC-LC/PC-3-3 Duplex
Код: 355681
123 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-175)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-175
Код: 361878
142 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд ST / UPC-LC / UPC SM 1.5м Simplex (UPC-1.5STLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-1.5STLC(SM)S(ON)
Код: 399184
118 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 3м Simplex (HPC-3SCSC(SM)S(ON))
Арт: HPC-3SCSC(SM)S(ON)
Код: 430683
118 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності