Патч-корди оптоволоконні


Товарів на сторінці:
Патч корд Corning LCXLI2-D2001-U720
Арт: LCXLI2-D2001-U720
Код: 117420
24 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-150)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-150
Код: 361877
57 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-100)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-100
Код: 361875
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний SC / UPC-SC / UPC (ОКТК (1,0) ДП 1Е 1-125)
Арт: ОКТк (1,0) ДП 1Е1-125
Код: 361876
59 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/ PC-3мм, 1м (симплекс) (PTCH-SC/PC-3-1)
Арт: PTCH-SC/PC-3-1
Код: 355678
69 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний RCI PTCH-SC/ PC-3мм, 3м (симплекс) (PTCH-SC/PC-3-3)
Арт: PTCH-SC/PC-3-3
Код: 355674
75 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд Cor-X SC/ UPC-LC/ UPC SingleMode, Simplex, 1m (OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1)
Арт: OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1
Код: 337540
76 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC / UPC-SC / UPC-1 (O
Арт: OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1
Код: 290402
81 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патч корд RCI Patch-cord, FCat 5e0,5m (неекранований, 0,5м, сір (Patch-cord, FTP, Cat 5e,0,5m, grey)
Арт: Patch-cord, FTP, Cat 5e,0,5m, grey
Код: 355672
81 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний Патчкорд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3
Арт: OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3
Код: 332645
85 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд Cor-X SC / UPC-SC / UPC SM 3м Duplex (OFPC-SC / UPC-SC / UPC-3)
Арт: OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3
Код: 272388
87 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд ESERVER SC/ UPC-SC/ UPC SingleMode Simplex 1m (ES-SC-SC/UPC-1-SM-S)
Арт: ES-SC-SC/UPC-1-SM-S
Код: 345225
89 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ UPC-SC/ UPC, (FTTH SC/UPC-SC/UPC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/UPC-SC/UPC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white
Код: 356325
88 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд ESERVER SC / UPC-LC / UPC SingleMode, Simplex, 1m (ES-SС -LC/UPC-1-SM-S)
Арт: ES-SС-LC/UPC-1-SM-S
Код: 389363
94 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ UPC, (FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/UPC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white
Код: 356333
96 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд LC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex (UPC-1LCLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-1LCLC(SM)S(ON)
Код: 399207
90 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патч корд SC/UPC-SC/UPC SM 1m Simplex (UPC-1SCSC(SM)S(ON))
Арт: UPC-1SCSC(SM)S(ON)
Код: 399219
90 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex (UPC-1SCLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-1SCLC(SM)S(ON)
Код: 399229
90 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд LC / UPC-LC / UPC SM 1м Simplex, Slim (2 мм ) (UPC-1LCLC(SM)S(ON)S)
Арт: UPC-1LCLC(SM)S(ON)S
Код: 399241
90 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Шнур оптичний з`єднальний (патч корд) SC - SC 3м (ES-SC-SC/UPC-3-SM- (дубльES-SC-SC/UPC-3-SM-S) ES-SC-SC/UPC-3-SM-S)
Арт: ES-SC-SC/UPC-3-SM-S
Код: 400533
97 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд Ipcom SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3m (G657A1, LSZH) (Тцб -0021039)
Арт: Тцб-0021039
Код: 448531
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ APC, (FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 5m (G.657A), LSZH, white
Код: 356317
99 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патч корд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5m Simplex (UPC-1.5SCSC(SM)S(ON))
Арт: UPC-1.5SCSC(SM)S(ON)
Код: 399232
94 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патч корд RCI Patch-cord, FCat 5e2m (екранований, 2м, сірий) (Patch-cord, FTP, Cat 5e,2m, grey)
Арт: Patch-cord, FTP, Cat 5e,2m, grey
Код: 355670
100 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд LC / UPC-LC / UPC SM 2м Simplex (UPC-2LCLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-2LCLC(SM)S(ON)
Код: 399228
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC / UPC-LC / UPC SM 2м Simplex (UPC-2SCLC(SM)S(ON))
Арт: UPC-2SCLC(SM)S(ON)
Код: 399293
98 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Оптичний патчкорд SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Simplex, 3m Eserver (ES-SС -LC/UPC-3-SM-S)
Арт: ES-SС-LC/UPC-3-SM-S
Код: 426371
104 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 1м Simplex (HPC-1SCSC(SM)S(ON))
Арт: HPC-1SCSC(SM)S(ON)
Код: 430681
100 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ APC, (FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 7m (G.657A), LSZH, white
Код: 356318
109 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Патчкорд оптичний Optolink FTTH SC/ APC-SC/ APC (FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 10m (G.657A), LSZH, white)
Арт: FTTH SC/APC-SC/APC, 3mm, 10m (G.657A), LSZH, white
Код: 356319
109 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності