Принтер етикеток TSC DA210 (99-158A001-0002) (99-158A001-00LF)
Принтер етикеток TSC DA210 (99-158A001-00LF)
Настільні термопринтери TSC сімейства DA210 є недорогим та компактним рішенням для термодруку чеків, етикеток, цінників та квитків у роздрібній та оптовій торгівлі, а також у логістиці. Усі моделі сімейства оснащені мовою керування печаткою TSPL-EZD, сумісною з EPL, ZPL, ZPL II та DPL. Для забезпечення удароміцності та довговічної роботи корпус пристроїв виконаний з міцного пластику і включає подвійні стінки.
Серія DA210 (версія з роздільною здатністю 300 dpi - DA310) є базовою конфігурацією з мінімальною кількістю опцій, тільки з найнеобхіднішими функціями та оптимальним об'ємом пам'яті. Це бюджетна серія із високошвидкісним інтерфейсом USB 2.0. Існує можливість замовлення моделі з бездротовим інтерфейсом Bluetooth 4.0.
Принтери TSC DA210 мають зручну двостулкову конструкцію для простоти завантаження носія. Кришка принтера оснащена фіксаторами з пружиною для акуратної фіксації під час її відкриття та закриття. Система датчиків для визначення початку форми – за зазором, чорною міткою та виїмкою – має стандартне виконання. Принтери також обладнані датчиком відкритої друкувальної голівки.
Серед причин величезної популярності принтерів штрих-кодів TSC однією з головних є великий вибір моделей, серед яких:
- пристрої початкового рівня з мінімальною кількістю опцій, прості у використанні та недорогі;
- ергономічні моделі середнього класу, розраховані на використання у роздрібних магазинах, ресторанах, службах доставки та інших підприємствах громадського харчування та торгівлі;
- промислові модифікації, що відрізняються максимальним ресурсом, високою швидкістю друку етикеток та різноманітними додатковими опціями.
У лінійці товарів присутні мобільні та широкоформатні варіації, пристрої для друку браслетів, підлогові та настільні моделі тощо. Між собою термопринтери відомого бренду відрізняються конструктивним рішенням і способом підключення, але при цьому для всієї продукції характерні такі переваги, як легкість експлуатації, надійність, можливість синхронізації з іншими пристроями (терміналами, касовими апаратами і т.д.).
| Індикація | не задано |
| Інтерфейси | не задано |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | TSC |
| Вологість при експлуатації | не задано |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика риббона | не задано |
| Датчики | Датчик зазору до етикетці |
| Джерело живлення | не задано |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | не задано |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | не задано |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Мінімальна ширина етикетки | 19 мм |
| Максимальна довжина друку | 2794 мм |
| Максимальна довжина ріббона | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 114 мм |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Опції | Зовнішній размотчик рулону |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Пам'ять | 16MB SDRAM |
| Програмні мови | не задано |
| Процесор | не задано |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | 172 x 165 x 195 мм |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура експлуатації | не задано |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | Прямий термодрук |
| Тип | Принтер етикеток |
| Тип друку | не задано |
| Тип риббона | не задано |
| Товщина етикетки з підкладкою | не задано |
| Управління | не задано |
| Швидкість друку | не задано |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
| Ширина ріббона | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.