Монітор ACER Nitro VG270Sbmiipx (UM.HV0EE.S01)
Модель: Nitro VG270Sbmiipx
Диагональ экрана: 27"
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: IPS
Время отклика: 2 мс
Поверхность экрана: матовая
Тип подсветки: LED
Яркость дисплея: 250 кд/м²
Контрастность: 1000 :1
Динамическая контрастность: 100000000 :1
Технология адаптивного обновления экрана: AMD FreeSync
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Частота горизонтальной развёртки: 30...180 кГц
Частота вертикальной развёртки: 48...165 Гц
Частота обновления: 165 Гц
Видеоразъёмы: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудиоразъёмы: выход
Встроенные колонки: 2 × 2 Вт
Угол наклона: -5...20 °
Крепление на стену (VESA): 100 × 100 мм
Энергопотребление (стандарт): 21 Вт
Энергопотребление (ожидание): 0.5 Вт
Размеры (без подставки): 614.68 × 367 × 66 мм
Размеры: 614.68 × 475 × 238.76 мм
Вес (без подставки): 5.11 кг
Вес: 5.56 кг
Цвет рамки: чёрный
Диагональ экрана: 27"
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: IPS
Время отклика: 2 мс
Поверхность экрана: матовая
Тип подсветки: LED
Яркость дисплея: 250 кд/м²
Контрастность: 1000 :1
Динамическая контрастность: 100000000 :1
Технология адаптивного обновления экрана: AMD FreeSync
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Частота горизонтальной развёртки: 30...180 кГц
Частота вертикальной развёртки: 48...165 Гц
Частота обновления: 165 Гц
Видеоразъёмы: 1 × DisplayPort
2 × HDMI
Аудиоразъёмы: выход
Встроенные колонки: 2 × 2 Вт
Угол наклона: -5...20 °
Крепление на стену (VESA): 100 × 100 мм
Энергопотребление (стандарт): 21 Вт
Энергопотребление (ожидание): 0.5 Вт
Размеры (без подставки): 614.68 × 367 × 66 мм
Размеры: 614.68 × 475 × 238.76 мм
Вес (без подставки): 5.11 кг
Вес: 5.56 кг
Цвет рамки: чёрный
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | Геймерський |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 165 Гц |
| Модифікація | UM.HV0EE.S01 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Acer |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | так |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.