VIDEX BINERA IP20 socket external 1st with grounding white (VF-BNS21G-W)
Розетки VIDEX BINERA дозволяють створити цілісну конструкцію з декількох одиниць фурнітури, вирішуючи будь-які завдання ергономіки та естетики.
Розетки VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості та комфорту будь-якому приміщенню.
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 68мм х 68мм х 42мм |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Модификация | Одинарная |
| Количество во внутреннем коробе | 12шт |
| Материалы | Полиамид, поликарбонат, железо, бронза, серебро |
| Количество в коробе | 120шт |
| Артикул | VF-BNS21G-W |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | VIDEX |
| Type of | Socket |
| Weight of packing | 9 kg |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
See also
Розетка двійник із заземленням A202, White, 2Р+РЕ, 16А (A202-2PPE)
Art: A202-2PPE
ID: 974835
Розетка трійник із заземленням A303, White, 2Р+PE, 16А (A303-2PPE)
Art: A303-2PPE
ID: 974834
Розетка із заземленням зовнішнього монтажу, White, Q30 (OS / G) , White, Q30 (OS / G)
Art: OS / G
ID: 827277
Розетка без заземлення зовнішнього монтажу, White, Q42 (OS) , White, Q42 (OS)
Art: OS
ID: 827276
Модульна розетка Chenf Universal на DIN-рейку , 250V / 10-16A, Box (AC30-2-16A)
Art: AC30-2-16A
ID: 814423
Розетка трійник без заземлення SQ-ZDB01 / 3, 3x2.5A(10A) 250V~Max, 1700W, White, 2Р, Q100 , Q100
Art: SQ-ZDB01 / 3
ID: 804203
Розетка 4-х місна без заземлення SQ-ZDB01 / 4, 4x2.5A(10A) 250V~Max, 2300W, White, 2Р, Q100 , Q100
Art: SQ-ZDB01 / 4
ID: 804202
Розетка двійник без заземлення SQ-ZDB01 / 2, 2x2.5A(10A) 250V~Max, 1100W, White, 2Р, Q200 , Q200
Art: SQ-ZDB01 / 2
ID: 804198
Розетка оптична Voltronic під адаптер SC (LC / Duplex), два порти, ABS пластик, металевий фі (VOL02) (VOL02)
Art: VOL02
ID: 804197
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.