Акустична система 2E PCS101 RGB 2.0 USB Black (2E-PCS101BK)
Удосконаліть якість та гучність звучання вашого ноутбука або настільного ПК, відкривши для себе акустичні системи для ПК від 2E серії PCS. 2Е колонки для ПК - це не тільки якісний стереозвук, а й стильний додаток до робочого столу вдома або в офісі. Пориньте повністю у прослуховування музики, дії улюбленого фільму або серіалу, улюблену відеогру, слухайте аудіокниги та багато іншого .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | 2E |
| Тип | Акустична система |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 10Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.