IP camera DAHUA DH-IPC-HDW2449T-S-IL (2.8) (DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек., 2560×1440 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 78°
Кут огляду по вертикалі: 41°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...78°
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø110 × 101 мм
Вага: 370 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 2688×1520 @20 к/сек., 2560×1440 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.6
Кут огляду по горизонталі: 78°
Кут огляду по вертикалі: 41°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 0...78°
Світлочутливість: 0.0008 люкс
Підсвічування, до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 5.2 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø110 × 101 мм
Вага: 370 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | DAHUA |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 30 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.