Опції для дискових масивів


Товарів на сторінці:
Synology NAS Expansion Unit RX1217-RP (12 Bay) 2U +++ (RX1217RP)
Арт: RX1217RP
Код: 384965
98 670 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
5m Fiber Optic Cable LC-LC (39M5697)
Арт: 39M5697
Код: 36306
2 360 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності
Кабель інтерфейсний 25m Fiber Optic Cable LC-LC (39M5698)
Арт: 39M5698
Код: 36307
3 861 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
В наявності

ПРОДАНО
HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack (AJ716B)
Арт: AJ716B
Код: 79632
8 451 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний
Трансівер HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR (C8R23B)

ПРОДАНО
Трансівер HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR (C8R23B)
Арт: C8R23B
Код: 449391
9 438 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний
НЖМД HP MSA 300GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD (E2D55A)

ПРОДАНО
НЖМД HP MSA 300GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD (E2D55A)
Арт: E2D55A
Код: 112580
11 154 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний

ПРОДАНО
HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk (C8R23A)
Арт: C8R23A
Код: 111216
15 444 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний
HP MSA 600GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD (C8S58A)

ПРОДАНО
HP MSA 600GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD (C8S58A)
Арт: C8S58A
Код: 106594
20 163 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний
НЖМД HP P2000 2TB 6G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD (AW555A)

ПРОДАНО
НЖМД HP P2000 2TB 6G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD (AW555A)
Арт: AW555A
Код: 51764
26 255 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний

ПРОДАНО
Контролер HP 82E 8Gb Dual-port PCI-e FC HBA (AJ763B)
Арт: AJ763B
Код: 80845
53 196 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний
HP MSA 2040 LFF Disk Enclosure (C8R18A)

ПРОДАНО
HP MSA 2040 LFF Disk Enclosure (C8R18A)
Арт: C8R18A
Код: 111215
97 598 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний
Дискова полиця HP P2000 Dual I/ O LFF Drive Enclosure (AP843B)

ПРОДАНО
Дискова полиця HP P2000 Dual I/ O LFF Drive Enclosure (AP843B)
Арт: AP843B
Код: 80862
115 830 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний

ПРОДАНО
Контролер HP StoreFabric SN1000Q 16GB 2-port PCIe FibreChanel HBA (QW972A)
Арт: QW972A
Код: 126759
149 292 грн. (в т.ч. НДС 20%)
0
Недоступний